BPZHN wijkschouw Koningskwartier

Bericht geplaatst op 12 mei 2018 in Zevenhuizen

Woensdagavond 9 mei 2018 hebben de coördinatoren samen met de BuurtApp beheerster van BPZHN Koningskwartier een ronde gelopen door het Koningskwartier. Tijdens deze ronde zijn er diverse puntjes zichtbaar geworden.

Puin
Op meerdere locaties zoals op de stoep, parkeerplaatsen en brandgangen vonden wij ‘gedumpt’ puin. Voornamelijk zijn dat stapels stenen en zand. Stapels stenen in de brandgangen die opgestapeld staan. Dit zijn net als de klikos ideale opstapjes voor een inbreker. Wij proberen Zevenhuizen veilig te houden en de inbraken te minimaliseren (liefst 0 natuurlijk), maar als u een inbreker wilt helpen is dit een goede stap. Maar u kunt uw puin ook inleveren bij de gemeentewerf in Zevenhuizen. Zo helpt u mee aan een nette, schone en veilige wijk.

Onveilig situatie
We liepen vanuit Fase 2B naar Fase 2A. En toen was er geen stop meer… Langs het slootje is geen voetpad aangelegd, waardoor je via de weg over moeten steken. Dit vinden wij een gevaarlijke situatie, omdat een kans op een ongeluk op deze manier vergroot is.

Lantaarnpalen
Wij hebben tijdens onze ronde alle lantarenpalen genoteerd die defect zijn. Dit gaan wij melden bij de gemeente voor reparatie. Helaas is dit veel gedoe, omdat de lantaarnpalen niet genummerd zijn. Dit geven wij ook door! U kunt zelf ook dit soort zaken doorgeven via het meldformulier van de gemeente Zuidplas.

Meer bijzonderheden tijdens onze wijkschouw hebben wij gemeld bij de gemeente Zuidplas en bij de politie Waddinxveen – Zuidplas.

Het Koningskwartier is een mooie nieuwbouwwijk van Zevenhuizen.

Nog geen deelnemer van Buurtpreventie Zevenhuizen? Meld u dan nu aan voor onze BuurtApp/rondes via het aanmeldformulier.

”Samen staan WIJ STERK(ER)”!